Lipiec w Klubie Miłośników Fantastyki

Utworzono: środa, 19 lipiec 2023 Drukuj E-mail

I znów przy okazji spotkania Klubu Miłośników Fantastyki dnia 07.07.2023 o godzinie 16:00 spotkaliśmy się ponownie z książkowymi czarownicami.

Tym razem były to czarownice wymyślone przez Magdalenę Kubasiewicz  i opisane w książce "Kołysanka dla czarownicy" pochodzącej z serii Wilcza Jagoda.

Z książki dowiadujemy się o losach Jagody Wilczek zwanej Wilczą Jagodą, która jako specjalistka od klątw nie jest za dobrze postrzegana w środowisku magicznych mieszkańców Warszawy.

Jednak mimo całej złej renomy jaką posiada jest cenioną specjalistką w swoim fachu a nawet jedną z najlepszych wiedźm klątw w Polsce. 

Jak czytamy w opisie książki:

Jagoda musi odkryć, jakie sekrety skrywała jej prababka, powstrzymać pewną potężną i złaknioną krwi czarodziejkę, a w przerwach jeszcze ułożyć plan nauczania dla młodej czarownicy.

Na dodatek w Warszawie dochodzi do fali zbrodni, w której brat Jagody o mały włos nie zostaje zabity.

Czy sprosta tym zadaniom, zachowując życie oraz zdrowe zmysły? 

Czy taka książka do was przemawia ? Wartka akcja pełna zagadek a nawet rodzinnych tajemnic, która dzieje się w jednym z największych miast  Polski. A właściwie w magicznej części Warszawy...

Mi samej książka bardzo się podobała i z pełnym przekonaniem będę ja polecać czytelnikom.

Bardzo dziękuję wszystkim za  spotkanie i jeszcze bardziej za uświetnienie go kostiumami czarownic. Dziękuję!

Zapraszam na następne spotkanie, które odbędzie się 11.08.2023 roku o 16:00 a książką jaką będziemy omawiać będzie zbiór opowiadań "Cztery pory magii"

0707202322   0707202331   0707202341

 

Odsłony: 451

1

 

Aktualnie

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły