Nadciąga Rój Wiedzy!

Utworzono: środa, 26 lipiec 2023 Drukuj E-mail

 

UWAGA! UWAGA!

Zbliża się kolejny Rój Wiedzy!

To już nasza mała tradycja. Na początku sierpnia proponujemy Wam rodzinny piknik naukowy.

Ponownie idziemy na łąkę. Łąki są piękne i ważne więc warto o nich wiedzieć więcej.

Spotykamy się w sobotę 5 sierpnia, już od 12.00.

Dowiecie się, co słychać w trawie, a wszystko w formie warsztatowo – zabawowej.

Przygotowaliśmy dla Was górę ( dokładnie 10 000) kloców LINDEN, które poukładają z Wami świetni animatorzy; przyrodnicze koło fortuny i loterię fantową (każdy los wygrywa!); łąkowe malowanki, wycinanki, klocki puzzle, tatuaże. Będziecie mogli stworzyć piękne kwiaty, motyle i inne owady oraz zbudować domek dla owadów. Stworzycie własną mieszankę ziołowych przypraw i poobserwujecie żywe pszczoły.


Dla każdego coś dobrego!


Ekologiczny piknik rodzinny pn. "Rój Wiedzy" realizowany jest w ramach projektu Kooperační síť "Kvetoucí louky" / Sieć współpracy "Kwitnące Łąki" CZ.11.4.120/0.0/0.0/20_032/0002849


Dodatkowo – przez cały czas trwania Roju – czynne będzie nasze Centrum Wiedzy z tak chętnie odwiedzanymi przez Was eksponatami ze Stery Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA).

ZAPRASZAMY!

Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021–2025.

Odsłony: 601

katalog primo na stron

 

Aktualnie

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły