Lipcowe spotkanie z Nieustraszonymi

Utworzono: piątek, 28 lipiec 2023 Drukuj E-mail
Lipcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci za nami! 📚
 
Jak rozmawiać o emocjach? Jak radzić sobie z zazdrością?
Na spotkaniu Klubu przeczytaliśmy wspólnie książeczkę "Nieustraszeni i przygoda w Rzymie" Elsy Punset, zwiedziliśmy Koloseum i zobaczyliśmy Usta Prawdy. Obejrzeliśmy wystawę ilustracji Rocio Bonilli znajdującej się w Oddziale dla dzieci dzięki Wydawnictwu Mamania oraz zapisaliśmy na Drzewie Wdzięczności za co jesteśmy wdzięczni. Narysowaliśmy zielonego potwora, który w innych krajach oznacza zazdrość i zawiść oraz przekształciliśmy go w sympatycznego i pożytecznego potworka.
To było bardzo udane spotkanie!
Dziękuję dzieci i do zobaczenia na następnym Klubie 17 sierpnia z "Brudem" Piotra Sochy 😉
 
"Nieustraszeni" to bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego. Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli.
O autorkach:
Elsa Punset – pisarka, filozofka i dziennikarka, autorka międzynarodowych bestsellerów dla dorosłych i dzieci, skupiających się wokół inteligencji emocjonalnej.
Rocio Bonilla – autorka i ilustratorka książek dla dzieci, zilustrowała m.in. „Wielką księgę supermocy” oraz „Wielką księgę superskarbów”.

 

 

Odsłony: 382

1

 

Aktualnie

Odwiedza nas 307 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły