"Bajeczne" zabawy

Utworzono: piątek, 27 maj 2005

W ramach FESTYNU INTEGRACYJNEGO zorganizowanego z inicjatywy Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych wszystkie dzieci miały okazję popisać się znajomością swoich ulubionych bajek.

"Biblioteka moich marzeń" - Konkurs z okazji Jubileuszu 60-lecia Biblioteki

Utworzono: piątek, 28 październik 2005

Termin składania prac przedłużony do 28 listopada !

"Boże Narodzenie w kulturze europejskiej" - wystawa prac plastycznych uczniów Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych

Utworzono: środa, 12 styczeń 2005

Powiatowy Zespół Szkól Specjalnych w Bolesławcu pełni funkcję dydaktyczną i wychowawczą w odniesieniu do uczniów o zróżnicowanym stopniu i rodzaju niepełnosprawności.

"SAM NA SAM Z BOGIEM" - montaż poetycki - Galeria "Format"

Utworzono: piątek, 28 październik 2005

W ramach VIII Dni Kultury Chrześcijańskiej uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 pod kierunkiem Joanny Idzikowskiej-Kęsik przygotowali niecodzienne poetyckie spotkanie z Bogiem.

"SZUKAJĄC MIEJSCA ... " - wystawa fotografii i malarstwa

Utworzono: piątek, 21 październik 2005

Nieformalna grupa pasjonatów fotografii

Ferie zimowe

Utworzono: wtorek, 15 luty 2005

Cykl zajęć dla dzieci odbywał się pod wspólnym tytułem "Jak to w dawnej Polsce było ...". Zabawy służyły poznaniu cząstki naszej historii.

Ilustrujemy baśnie Andersena - Filia Nr 1

Utworzono: czwartek, 12 maj 2005

Konkurs plastyczny został ogłoszony w kwietniu z okazji dwusetnej rocznicy urodzin autora najpopularniejszych baśni na świecie. Rok 2005 jest ROKIEM ANDERSENA.

Jolanta Ajlikow-Czarnecka "Reminiscencje..." - Galeria "FORMAT"

Utworzono: środa, 24 sierpień 2005

JOLANTA AJLIKOW-CZARNECKA jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

JUSTYNA DUBINA - "Uwolnij wyobraźnię"

Utworzono: środa, 01 czerwiec 2005

Justyna Dubina - mieszkanka Ustronia, małej miejscowości oddalonej 10 kilometrów od Bolesławca.