Wyniki Konkursów: "BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ" oraz "Ekslibris i Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bolesławcu"
"BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ" - [edycja literacka]
Ogółem wpłynęło 37 prac
Oceny prac konkursowych dokonała Komisja w składzie: Maria Sobolska, Stanisława Opała, Jolanta Chabros.
- Przyznano nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:
- klasy I - III
- klasy IV - VI
- gimnazjum i pozostałe szkoły
Klasy I - III:
Nagrody:
Wiktoria Mienculewicz Jessica Szewczyk
- Wyróżnienia:
- Paweł Sarnowski, Kacper Makosiej
Klasy IV - VI
Nagrody:
Agnieszka Dzikowska Przemysław Miazga [Puławy]
- Wyróżnienia:
- Martyna Łyczek [Tomaszów Mazowiecki]
Gimnazjum i pozostałe szkoły
Nagrody:
Aleksandra Mrowca Monika Przewoźnik Anna Nizioł
- Jagoda Żmuda Trzebiatowska [Kaliska]
- Wyróżnienia:
- Przemysław Juda, Dawid Guzera, Łukasz Ludwikowski, Maciej Rajfur, Anna Szachowicz
2) "BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ" - [edycja plastyczna]
Na konkurs wpłynęły 53 prace.
Oceny dokonała Komisja w składzie: Stanisława Wojda Pytlińska, Katarzyna Sas, Paulina Igras.
- Przyznano nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:
- uczniom klas I - III
- uczniom klas IV - VI
Klasy I - III: Nagrody I stopnia:
Michał Mazikiewicz Wioleta Turek
- Nagrody II stopnia: Ewelina Pierzycka, Aleksandra Wagner
- Wyróżnienia: Rafał Górniak, Kalina Patryk, Kasia Kata, Hanna Sawin, Sabina Szmyd, Kamil Zawrotniak
Klasy IV - VI: Nagrody I stopnia:
Martyna Mierzwińska [Łapy] Piotr Pietruszka
- Wyróżnienia: Magdalena Filip, Maciej Goss, Kinga Wiącek
3) "Ekslibris i Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bolesławcu"
Złożono 73 prace.
Oceny dokonała Komisja w składzie: Stanisława Wojda Pytlińska, Katarzyna Sas,Paulina Igras.
Po wnikliwej analizie Komisja stwierdziła, że prace przedłożone jako logo nie spełniają wymaganych warunków i mogą zostać włączone do oceny jako projekty ekslibrisu.
Nagrody I stopnia:
Oskar Głowacki Martyna Woźnica Wiktor Złotnicki
- Nagrody II stopnia:
- Urszula Bukowska, Weronika Czeladka, Patrycja Dubina, Marta Jaworska, Anita Klich, Amadeusz Plis, Agnieszka Sawicka, Justyna Sikora
- Wyróżnienia:
- Anna Butlak, Wojciech Mrożek, Martyna Patreucha, Kinga Płachta, Maciej Woliński [Jelenia Góra]