Warsztaty Familijne 11.05.2024

Utworzono: sobota, 27 kwiecień 2024 Drukuj E-mail

Cykl Wielokulturowych Warsztatów Familijnych w ramach programu "Razem dla lepszej przyszłości", realizowany przez Centrum Nauki Kopernik przy wsparciu Fundacji Deloitte Polska cieszy się w naszej placówce dużym zainteresowaniem. Są to cykliczne spotkania dedykowane dzieciom z Polski i Ukrainy w wieku 5-8 lat i ich opiekunom. W czasie zajęć oferujemy eksperymenty, doświadczenia i zajęcia plastyczne, a także wspólnie spędzony czas w rówieśnikami (niezależnie od narodowości) oraz zacieśnianie więzów rodzinnych.
Zwykle spotkania te odbywają się w poniedziałki, jednak tym razem, z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, zapraszamy wyjątkowo w sobotę. Tego dnia zajmiemy się zjawiskami i iluzjami optycznymi. W części plastycznej wykonamy kalejdoskopy.
Uwaga! Podczas Warsztatów Familijnych będziemy używać materiałów plastycznych. Możliwość zabrudzenia odzieży.
Wydarzenie odbędzie się 11 maja 2024 r. o godzinie 10.00.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.
Zapisy oraz informacje: Izabela Szymańska, dział Centrum Wiedzy, tel. 75 612 13 81, 75 612 13 88.

11052024 strona