Rozmaite Zwierciadła Sztuki

Utworzono: czwartek, 10 sierpień 2023 Drukuj E-mail

Właśnie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy "Rozmaite Zwierciadła Sztuki" autorstwa młodych artystów z Bolesławca i okolic. Swoje prace w przestrzeni wystawienniczej Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Wiedzy zaprezentowali: Weronika Zator, Magdalena Zarówna, Anna Walczak, Amelia Nowak i Michał Kurtz. Przybyli goście mogli spróbować swoich sił w pirografii pod czujnym okiem Magdaleny Zarównej, a także dowiedzieli się od Weroniki Zator, co kryje się pod tajemniczym hasłem cosplay.

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie jutro kreatywnie spędzić czas, to mamy dla Was propozycję: Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Wiedzy w Bolesławcu, tu w godzinach od 10.00 do 12.00 będziecie mogli skorzystać z oferty warsztatów z pirografii a także w godzinach 14.00 - 16.00 Anna Walczak odsłoni przed Wami tajniki malarstwa akrylowego dzieląc się swoim twórczym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy!

Wystawa czynna będzie w holu naszej Biblioteki (na parterze) do 12 sierpnia.