Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Plakat

Załączniki:
Pobierz (Regulamin_Kwiaty_Konkurs.pdf)Regulamin_Kwiaty_Konkurs.pdf[Regulamin konkursu]
 

BP

Wystawa „Bolesławianki – pokażcie się" powstała z inicjatywy Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet IN GREMIO. Myślą przewodnią jest zaprezentowanie różnorodnych talentów i pasji mieszkanek naszego miasta.

Więcej…

 

VegeFani

Co warto jeść, a czego lepiej unikać w codziennej diecie, żeby ustrzec się przed nowotworem? Jak wygląda najnowsza piramida zdrowego żywienia? Jak pozbyć się toksycznych substancji z warzyw i owoców? Tego wszystkiego członkowie Klubu Vegefani mogli się dowiedzieć podczas spotkania z dietetyczką – Justyną Buczkowską. Wykład uświadomił nam, że zbilansowana dieta i codzienna porcja ruchu są niezwykle ważne dla zdrowego stylu życia. Wzbogaceni o taką wiedzę łatwiej będziemy mogli poruszać się w meandrach dietetyki, a chaos informacyjny w tej dziedzinie nie będzie już nam taki straszny.

Więcej…

 

KS

16 kwietnia 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej bibliotece Panią Danutę Sadownik, która opowiedziała nam o swoich książkach: „A ty dokąd?", „Gdzie jesteś?", „Szkolne tango" oraz „Muszki owocówki".
Autorka z wielką pasją i energią opowiedziała zgromadzonym gościom o swojej literackiej drodze, źródłach inspiracji, podróżach i licznych planach na przyszłość. Bogate życie zawodowe i ciekawe przeżycia prywatne mogą dostarczyć tematów do licznych powieści, a pisarka podczas spotkania obiecała nam, że łącznie napisze ich minimum siedem.

Więcej…

 

Ilustracja

W piątek, 4 kwietnia, do naszej Biblioteki przyjechał gość z Krakowa, Pan Roman Pankiewicz. Autor książek dla dorosłych, który tym razem zaprezentował swoją nową serię książeczek, skierowaną do dzieci, o 5 ważnych zawodach.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi