MICHAŁ ZAWADKA – „GALERIA BAJEK”– SPOTKANIE, WARSZTATY

Utworzono: piątek, 06 maj 2016

Najnowsza publikacja Michała Zawadki pt. „Galeria bajek" wskazuje drogę, której celem jest nabycie przez dzieci dobrych nawyków oraz zbudowanie postaw, które ułatwią podjęcie słusznych decyzji i zachowań w dorosłym życiu.

Wiersze swoim przesłaniem uczą między innymi: wiary w siebie, doceniania innych, asertywności, sztuki dobierania mentorów, określania marzeń, zarządzania czasem, współdziałania w grupie.

Wartość pojedynczych kropel, konsekwencje odkładania działań na później czy podążanie za cudzymi marzeniami w niesamowity sposób interpretuje Rafał Olbiński – światowej sławy mistrz obrazu i sztuki plakatu. Przedmowę do „Galerii Bajek", wskazując na jej wielką wartość, napisał profesor Tony Buzan, autor ponad 140 książek na temat rozumowania, geniuszu i mózgu, przetłumaczonych na 30 języków, nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla.

Nie oceniaj lecz doceniaj innych, ale też przede wszystkim siebie.
To jedna z najważniejszych myśli jakie przekazał na tym niezwykle ciekawym spotkaniu Pan Michał Zawadka. Uzmysłowił nam jak wielkie znaczenie ma współdziałanie w grupie, ale także to czy w naszym życiu są mądre, godne naśladowania osoby będące prawdziwymi wzorcami, a nie tylko popularnymi medialnymi gwiazdkami. Dowiedzieliśmy się też jak próbować uporać się z problemem dotykającym niejednego - które określił trudnym słowem prokrastynacja - czyli odkładaniem wszystkiego na później. O tych istotnych dla każdego człowieka problemach mówił w sposób prosty - pokazując je w trakcie ciekawych zadań do wykonania oraz ilustrując niezwykłymi obrazami i wierszami ze swojej najnowszej książki „Galeria bajek".


Polecamy rozmowę tygodnia: http://boleslawiec.tv/wideo/michal-zawadka-o-motywacji-marzeniach-i-ksiazkach/

Odsłony: 2109