W dniu 24 grudnia 2019 (wtorek) biblioteka będzie nieczynna

Terminy zwrotów przypadające na ten dzień będą przesunięte do 27 grudnia 2019 (piątek)

W dniu 31 grudnia 2019 (wtorek) biblioteka będzie czynna w godzinach 9:00-14:00

„PRZYPOMINAJKA” : KALENDARZ Z WAŻNYMI DATAMI - ODDZIAŁ

Utworzono: czwartek, 04 luty 2016

Daty imienin, urodzin, rocznic, ważnych świąt np. Dzień Babci, Dzień Mamy ..

Jak to wszystko zapamiętać?

Z naszą wyjątkową przypominajką, którą ZROBILIŚMY SAMI podczas drugiego dnia ferii, już nigdy nie zapomnimy o tych wszystkich ważnych uroczystościach – zapiszemy tu daty najważniejszych wydarzeń z życia naszej rodziny.

Jak zrobić taką przypominajkę?

Wystarczy karton o wymiarach 30x20 cm, który w dowolny sposób ozdabiamy - my wyklejaliśmy kolorowe collage. Następnie u dołu przykleiliśmy pasek papieru z nazwami miesięcy, pod którymi dziurkaczem zostały wycięte dziurki, w które nawlekliśmy kolorowe wstążeczki. Na tak przygotowane wstążeczki zostały nawleczone kolorowe kółka z datami: np. kółko z cyfrą 26 i napisem „Dzień Mamy" zostało umieszczone na wstążeczce pod napisem „maj".