Bajkowy Festiwal Filmowy. Pożegnalne zabawy i pamiątki

Utworzono: środa, 13 luty 2013

Ferie w bibliotece pożegnaliśmy wspólnie z zielonym ogrem i jego przyjaciółmi oglądając film pt. „Shrek forever".

Bohater film nie jest już postrachem całej okolicy. Jest przykładnym mężem Fiony i ojcem gromadki dzieci, ale tęskni za czasami, kiedy "żył jak na ogra przystało". Shrek nieopatrznie zawiera pakt z podstępnym Rumplesnickim i za sprawą jego czarów ląduje w posępnej, alternatywnej wersji Zasiedmiogórogrodu. Tu na ogry się poluje, a Shrek i Fiona nigdy się nie spotkali. Czy Shrekowi uda się odwrócić zaklęcie, uratować przyjaciół i odzyskać ukochaną?

Tak jak to jednak zwykle w bajkach bywa, wszystko kończy się dobrze i szczęśliwie.

Wspólne, feryjne zabawy w bibliotece też dobiegły już końca – jeszcze tylko pozostało nam wklejenie pamiątkowych zdjęć do zrobionych przez nas ramek i zapakowanie strojów oraz prac plastycznych wykonanych w ciągu tych dwóch tygodni.
Nie żegnamy się – mówimy sobie do widzenia i do zobaczenia w bibliotece!