W dniu 24 grudnia 2019 (wtorek) biblioteka będzie nieczynna

Terminy zwrotów przypadające na ten dzień będą przesunięte do 27 grudnia 2019 (piątek)

W dniu 31 grudnia 2019 (wtorek) biblioteka będzie czynna w godzinach 9:00-14:00

„Bezpieczny senior” – spotkanie członków Klubu Nauczycielskiego „Carpe Diem” – Galeria „Format”

Utworzono: czwartek, 25 wrzesień 2008

Sympatyczne funkcjonariuszki Straży Miejskiej w Bolesławcu – Magdalena Skrzypek i Dorota Liebert – omówiły zasady bezpiecznego zachowania w najbliższym otoczeniu – w domu, na ulicy, na przystanku, w autobusie.

Zasugerowały również rozsądną taktykę w sytuacjach zagrożenia, a nawet zaprezentowały pokaz prostych sposobów samoobrony.

Wykład ilustrowany przykładami „z życia wziętymi” wzbudził ogromne zainteresowanie.

Zwieńczeniem ciekawej i bardzo pożytecznej prelekcji było wręczenie certyfikatu poświadczającego uczestnictwo członków Klubu w szkoleniu.