Dziś Dzień Dziecka !

Utworzono: poniedziałek, 01 czerwiec 2020

DZIŚ DZIEŃ DZIECKA!

IDŹCIE W MIASTO! ZŁAPCIE NAGRODY ! :)

PROPONUJEMY WAM UDZIAŁ W ZABAWIE „CZY ZNASZ SWOJE MIASTO?".

Potrzebny wam do tego będzie telefon komórkowy, czysty umysł i chęć do spaceru po centrum miasta.

ZADANIA SĄ TRZY :

1. Znajdź miejsca ze zdjęć zamieszczonych w quizie i tablice informacyjne w ich pobliżu.

2. Odpowiedz na pytanie dotyczące tego miejsca.

3. Odszukaj wskazaną na końcu każdego pytania literę. Wszystkie 10 liter utworzy hasło końcowe, z którym trzeba zgłosić się do biblioteki.

CO MASZ ZROBIĆ?

1. Zainstaluj w telefonie darmową aplikację do sczytywania kodów QR.

2. Sczytaj kod QR, który znajduje się poniżej.

3. Postępuj zgodnie z poleceniami, które pojawią się na stronie.

Uwaga ! Podasz swój mail i pamiętaj, że z jednego adresu quiz  można rozwiązać tylko jeden raz.

Pod każdym pytaniem w quizie znajduje się wskazówka, gdzie znaleźć na tablicach ukryte litery, które na koniec utworzą hasło. ( PODANY JEST NR LINIJKI TEKSTU  I NR LITERY, KTÓRĄ NALEŻY SPISAĆ - KOŃCOWE HASŁO PROSZĘ WPISAĆ DUŻYMI LITERAMI)

4. Pytania należy rozwiązywać po kolei. Każde ma tylko jedną prawidłową odpowiedź.

5. PAMIĘTAJ! Po rozwiązaniu całego Quizu i wwpisaniu hasła KLIKNIJ PRZYCISK "PRZEŚLIJ".

5. Quiz trwa tylko w Dniu Dziecka, tj. 1 czerwca 2020 roku, od momentu opublikowania.

6. Z odczytanym hasłem zgłoś się do biblioteki we wtorek 2 czerwca od godz. 10.00  do 18.00. My będziemy już znali Twoje odpowiedzi :-) Otrzymasz upominek i dostaniesz nagrodę – prezent uzależniony od zdobytych punktów.

ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY!

qr-code_2.png