Instytut Książki docenił nasze działania

Utworzono: wtorek, 28 kwiecień 2020

Z wielką przyjemnością odnotowaliśmy fakt, że Instytut Książki, będący narodową instytucją kulturydostrzegł nasze działania związane z książką i czytelnictwem, umieszczając na swojej stronie artykuł (TUTAJ) poświęcony naszej placówce .

Pragniemy jednak zaznaczyć, że wszystkie nasze starania nie byłyby możliwe, gdybyśmy nie mieli wspaniałych czytelników i gdybyśmy nie trafili na wielkich ludzi, którzy zechcieli z nami współpracować. 

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, którzy nas odwiedzają w wirtualnym świecie i korzystają ze zdalnych zajęć.

Kłaniamy się także autorom, którzy zechcieli poświęcić swój cenny czas, by z nami być: Grzegorz Gołębiowski wraz z Panem Romanem Czarneckim, Magda Gembacka z Am mniam, Małgorzata Kalicińska, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Anna Klejzerowicz, Iwona Banach.

Składamy również podziękowania Bolesławieckiemu Ośrodkowi Kultury - Międzynarodowemu Centrum Ceramiki, dzięki któremu możemy realizować nasz cykl Poczytanek.

Nadmieniamy także, że nie zwalniamy tempa i wciąż szykujemy niespodzianki dla naszych czytelników. Już niedługo na naszej tablicy gościć będą m.in. Adam Faber, Maria Ulatowska i Jacek Skowroński.

Będzie się działo, zostańcie więc z nami

Odsłony: 2469