Działania grupy teatralnej "Jesteśmy wysepką"

Utworzono: wtorek, 21 kwiecień 2020

W styczniu w naszej bibliotece zawiązała się grupa teatralna pod nazwą "Jesteśmy wysepką". Zdążyliśmy odbyć zaledwie dwa spotkania, gdy nastała epidemia.

Nie poddaliśmy się jednak i spotykamy się online. Przygotowujemy autorski spektakl, nad którym praca potrwa jeszcze jakiś czas. Chcemy go nagrać w formie wideo, a każdy zagra swoją rolę bez wychodzenia z domu.

Tymczasem sprawdzamy możliwości techniczne połączeń i regularnie spotykamy się online. W ramach testów nagraliśmy filmik "Jarzynowa ballada", który Wam prezentujemy TUTAJ. Wybaczcie nam techniczne niedociągnięcia. Pracujemy w warunkach amatorskich i nie mamy dostępu do sprzętu wysokiej klasy. Jednak jest w nas zapał i energia. Nie chcemy biernie spędzać czasu w samoizolacji, lecz łączymy się i tworzymy.

Mamy nadzieję, że podoba się Wam efekt naszej pracy.