Archi-przygody - zajęcia wakacyjne

Utworzono: wtorek, 06 czerwiec 2023 Drukuj E-mail

 

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 10-13 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach wakacyjnych "Archi-przygody" prowadzonych przez Panią architekt Natalię Milewską.
Podczas tygodniowych warsztatów zabierzemy młodzież w fascynujący świat architektury oraz designu. Cykl spotkań dla młodych architektów to przede wszystkim zabawa oraz pobudzenie kreatywności. Celem programu jest wszechstronne kształtowanie wrażliwości dzieci i młodzieży na przestrzeń publiczną oraz edukowanie najmłodszych w zakresie możliwości wpływu na nasze otoczenie. Poprzez uczestnictwo w warsztatach, bazujących na nowoczesnych sensorycznych i doświadczalnych metodach pracy, ich uczestnicy mogą przekonać się, jak ważna dla jakości naszego życia jest estetyka, harmonia oraz środowisko naturalne. Organizatorem programu ARCHI-PRZYGODY (edycja 2023) jest Narodowe Centrum Kultury.
 
TERMIN: 24-28 lipca 2023 r.
MIEJSCE: Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Wiedzy w Bolesławcu
DLA KOGO: młodzież w wieku 10-13 lat

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
Archi-przygody
Narodowe Centrum Kultury
CAŁKOWITA WARTOŚĆ 300 000 zł

Na warsztaty obowiązuje limit miejsc!
Informacje, zapisy i kontakt: Izabela Szymańska, tel. 75 612 13 82, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
A4 strona
Odsłony: 500

katalog primo na stron

 

Aktualnie

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły