Klub Miłośników Fantastyki - Aneta Jadowska

Utworzono: piątek, 28 październik 2022 Drukuj E-mail

Mówią, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu... Nie z tą! Zresztą spróbujcie ustawić klan Koźlaków do fotografii. Powodzenia! Koźlaczki – wiedźmy, kobiety magiczne i sarkastyczne, nie poprzestają na półśrodkach i kiedy trzeba, idą na całość. Są nieobliczalne, ale mieszkańcy Zielonego Jaru wiedzą, że zawsze mogą na nie liczyć. A każda z nich może liczyć na resztę rodziny. Na dobre, złe i to szalone pomiędzy. Do kogo zadzwonisz, gdy twój krewny na łożu śmierci wyzna, że przegrał duszę w szulerni demonów? Jak zmienić chłopaka w kozę i z powrotem? Jakim cudem ogar piekielny reaguje na "kici, kici"? Czy w tej rodzinie "i żyli długo i szczęśliwie" jest w ogóle możliwe bez małej katastrofy?

Świetne opowiadania Anety Jadowskiej zawarte w książce "Cud Miód Malina" przypadły wszystkim klubowiczom do gustu. A jakie jest wasze zdanie ?

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie 04.11.2022 o 16:00, a tematem będą "fantastyczne potwory" z książek i nie tylko. Macie swojego ulubionego potwora z książki?

 

 07102022

 

Odsłony: 915

katalog primo na stron

 

Aktualnie

Odwiedza nas 347 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły