Co robili wczoraj dorośli wieczorową porą?

Utworzono: sobota, 30 lipiec 2022 Drukuj E-mail

Bawili się! Bawili się, oczywiście! A przynajmniej w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Dodam jeszcze, że zeszłego wieczoru dorośli nie bali się grzeszyć…. intelektualnie rzecz jasna;) bo dorośli wieczorową porą w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności, po tradycyjnych godzinach zwiedzania mieli dużo swobody w eksperymentalnych igraszkach z łamigłówkami, zagadkami i ambitnymi wyzwaniami. Tu rzeczy skomplikowane u schyłku dnia nabrały zmysłowych dla bystrego oka kształtów, a bezbłędnie rozwikłane zagwozdki atrakcyjnie nagrodzone. Mistrzowi minionego spotkania gratulujemy i już  nie możemy się doczekać następnego! Ciekawe co przyniesie nam kolejny, ostatni piątek sierpniowego miesiąca w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu. Bądźcie z nami!

Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021–2025.