Inspirujące spotkanie ze sztuką w Galerii Format

Utworzono: piątek, 04 marzec 2022 Drukuj E-mail

W czwartkowe przedpołudnie odbyło się fascynujące spotkanie ze sztuką w Galerii Format. Tego dnia wystawę "Bolesławianki, bolesławianie- pokażcie się!" odwiedziły uczestniczki Nauczycielskiego Klubu "Carpe Diem". Była to jednocześnie okazja do poznania się z przedstawicielkami Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet "in Gremio" - Panią Danutą Maślicką i Panią Aliną Kordasiewicz. Opwiedziały One przybyłym gościom o działalności Stowarzyszenia i samej wystawie, której pomysłodawczynią jest Jolanta Filipowicz- obecna Prezes "in Gremio". Podczas spotkania autorki eksponowanych prac - Barbara Pankowska i wcześniej wspomniana Danuta Maślicka przybliżyły specyfikę ich inspirującej drogi twórczej. Miłym Paniom dziękujemy za wizytę a Was drodzy czytelnicy zapraszamy do galerii gdzie do końca marca będziemy eksponować prace artystyczne bolesławieckich artystek i artystów.