Bolesławiec w kwiatach - 33. edycja konkursu
Jak co roku o tej porze zapraszamy mieszkańców Bolesławca do udziału w jednym z najpiękniejszych konkursów miejskich.
Konkurs "Bolesławiec w kwiatach" to piękna rywalizacja w aranżacji naszych wspólnych przestrzeni; dotyczy upiększania okien, balkonów, ogródków przy budynkach wielorodzinnych oraz Rodzinnych Ogrodów Działkowych.
Zachęcamy serdecznie do włączenia się w tę wyjątkowo wdzięczną działalność,dającą mnóstwo satysfakcji oraz cieszącą oczy zarówno mieszkańców, jak i turystów odwiedzających nasze miasto.
Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w regulaminie oraz karcie zgłoszeniowej.













