Sztuka bonsai
Spotkanie z mistrzem żywej rzeźby
Zapraszamy na kolejne spotkanie wielbicieli zieleni wszelakiej. Tym razem – ogród w miniaturze.
Naszym gościem będzie znawca starożytnej sztuki bonsai, pan Adrian Kos, który nie tylko opowie o uprawie miniaturowych drzew, ale również zaprezentuje nam szczególne okazy ze swojej bogatej kolekcji.
Rozmowy w klubowej atmosferze – jak zawsze – gwarantowane.
Do zobaczenia w czwartek, 21 maja o godzinie 17.00
Niech będzie nam zielono!
Adrian Kos
Bolesławianin, nauczyciel w szkole średniej, znawca i twórca bonsai od 20 lat. Członek Polskiej Asocjacji Bonsai, propagator sztuki bonsai.
Zwycięzca konkursu “Nowych talentów bonsai” w Polsce.
Reprezentant Polski na konkursie “Nowych talentów bonsai” w Barcelonie w roku 2024













