FESTIWAL KOBIECOŚCI - ZAPROSZENIE

Utworzono: wtorek, 02 marzec 2021 Drukuj E-mail

TAK BARDZO CHCIELIBYŚMY JUŻ SPOTKAĆ SIĘ Z WAMI W WIĘKSZYM GRONIE!

Każde kolejne święto przypomina nam, jak bardzo nienaturalna jest sytuacja, w której wszyscy utknęliśmy.

Tegoroczne Święto Kobiet przygotowaliśmy wspólnie z bolesławieckimi instytucjami kultury:  BOK - MCC, Muzeum Ceramiki, Kinem Forum. Łączące nas hasło to: "Kultura jest Kobietą". Każdy z organizatorów ma coś ciekawego do zaoferowania. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich propozycji.

Cieszymy się, że w bibliotece możecie nas co dzień odwiedzać i z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla  naszych Czytelniczek kilka miłych (mamy nadzieję) niespodzianek.

W piątek, 5 marca zapraszamy na kolejny FESTIWAL KOBIECOŚCI W BIBLIOTECE

W programie:

Przez cały dzień:

• "Babeczka dla babeczki" - słodkie co nieco dla naszych Czytelniczek;
  • "Kwiat kobiecości w lokalnym pejzażu" -  wystawa malarska Danuty Popielińskiej w Galerii Format;
  • "Biblioteczna fotobudka” -  zabawa fotograficzna
  • "Kobiety Norwida” – wystawa okazjonalna;
  • w godz. 15.00 – 18.00 - "Warzywa nie lubią foliówek", stanowisko edukacyjne grupy Plan-E - Przyjdź po ekologiczny woreczek na warzywa i owoce;
  • w godz. 15.00 – 18.00 - "Zielony drobiazg” – eko niespodzianka dla Czytelniczek;