Książki pop-up dla dzieci - Rok w Dolinie Muminków

Utworzono: piątek, 15 maj 2026 Drukuj E-mail
Klubowicze podczas spotkania DKK

 W świecie dziecięcej literatury niezwykle ważne są nie tylko historie, ale również sposób ich prezentacji. Książki pop-up, to nie tylko zwykłe wydania, lecz prawdziwe dzieła.

Podczas ostatniego spotkania Klubu Książki, dzieci przeniosły się do magicznego świata Muminków. Rozmawialiśmy o przygodach mieszkańców Doliny, zmieniających się porach roku oraz o tym, jak ważne są przyjaźń, rodzina i pomoc innym.

Najwięcej radości sprawiła uczestnikom część plastyczna. Dzieci stworzyły własne książki pop-up inspirowane światem Muminków. W pracach pojawiły się zwierzęta oraz ulubieni bohaterowie. Każda książka była wyjątkowa i pełna kolorów oraz kreatywnych pomysłów.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a młodzi czytelnicy już czekają na kolejne literackie przygody!

Widzimy się 24 czerwca o godz. 16.00, z wakacyjnymi przygodami Bibi i Bąbla.

 

Odsłony: 208

katalog primo na stron

 

Aktualnie

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły