Lutowe spotkanie Francuskich klimatów

Utworzono: wtorek, 08 luty 2022 Drukuj E-mail

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie Wieża ze stali i jej sekrety - 18 lutego 2022 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

La Tour de fer et ses secrets -  le vendredi 18 février 2022 à 17 heures

To będzie już nasze siedemnaste spotkanie! Po raz kolejny powrócimy do Paryża i przyjrzymy się z bardzo bliska wieży Eiffla. Poznamy jej niezwykłą historię i Paryż z końca dziewiętnastego wieku. Nasze popołudnie à la française wzbogaci niezwykła publikacja, a także „okładkowe szaleństwo z wieżą Eiffla”.

Jak zawsze będzie również coś dla miłośników francuskich piosenek, języka francuskiego, a także czas na rozmowę i dzielenie się doświadczeniami.

Zapraszamy na nasze cykliczne spotkania dla miłośników kultury francuskiej, zastanów się, może to właśnie coś dla Ciebie.

Przyjdźcie do nas, czekamy na Was! On vous invite, on vous attend !