"Bransoletki przyjaźni

Utworzono: czwartek, 21 luty 2008

Bransoletki przyjaźni, czyli jak wypleść sobie "kumpla"/"kumpelę" !

"Esy-floresy" – kompozycje przestrzenne

Utworzono: środa, 20 luty 2008

Aby zrobić samemu proste, trójwymiarowe kompozycje przestrzenne, nie potrzeba tak wiele.

"Spotkanie z Mickiewiczem" – Galeria "Format"

Utworzono: piątek, 12 grudzień 2008

Z okazji 210 rocznicy urodzin Adama Mickiewicza młodzież Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego przedstawiła interesujący spektakl literacko-muzyczny.

„Bezpieczny senior” – spotkanie członków Klubu Nauczycielskiego „Carpe Diem” – Galeria „Format”

Utworzono: czwartek, 25 wrzesień 2008

Sympatyczne funkcjonariuszki Straży Miejskiej w Bolesławcu – Magdalena Skrzypek i Dorota Liebert – omówiły zasady bezpiecznego zachowania w najbliższym otoczeniu – w domu, na ulicy, na przystanku, w autobusie.

„GWIAZDKA Z NIEBA” – WYSTAWA POKONKURSOWA – GALERIA „FORMAT”

Utworzono: czwartek, 15 grudzień 2011

W poniedziałek, 12 grudnia, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i otwarcie wystawy „Gwiazdka z Nieba”.

„Leśne duszki i grzyby” – Galeria „Format”

Utworzono: poniedziałek, 05 grudzień 2011

Jesień do Biblioteki zawitała,
Wszystkie liście pomalowała.
Krzewy, drzewa ozłociła,
Wszystko rosą pięknie umyła.

„Polska Moja Ojczyzna” – Filia Nr 1 – 17.11.2008

Utworzono: poniedziałek, 17 listopad 2008

Konkurs plastyczny pod takim tytułem zorganizowano dla uczczenia Święta Niepodległości z okazji przypadającej w tym roku 90. rocznicy odzyskania niepodległości. Wzięło w nim udział 119 uczniów szkół podstawowych z Bolesławca i okolic.

„Szewczyk Dratewka” - Galeria „Format”

Utworzono: poniedziałek, 24 listopad 2008

Bajka Janiny Porazińskiej o ubogim szewczyku Dratewce należy do najbardziej znanych i lubianych. Ukazuje świat, w którym okazane dobro, nawet najmniejszym istotom zamieszkującym nasz świat, nigdy nie zostaje zapomniane.

„W przyjaźni z przyrodą” – wystawa prac plastycznych uczniów Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych w Bolesławcu – Galeria „Format”

Utworzono: piątek, 27 czerwiec 2008

To już po raz drugi mamy przyjemność eksponować twórczość plastyczną wychowanków Szkoły.