„Camera obscura” - Warsztaty fotografii otworkowej – Galeria „Format”

Utworzono: czwartek, 02 sierpień 2012

Podczas dwudniowych warsztatów fotograficznych, które poprowadził Grzegorz Sidorowicz - autor kilkudziesięciu wystaw fotograficznych, uczestnik wielu plenerów i wystaw zbiorowych w kraju i za granicą – zgłębialiśmy technikę fotografii otworkowej.

„Czerwony Kapturek” – Galeria „Format”

Utworzono: wtorek, 17 kwiecień 2012

„Była pewnego razu mała, miła dziewczynka, którą kochał każdy, kto na nią tylko spojrzał, a najwięcej kochała ją babcia.

„LOKOMOTYWA” W BIBLIOTECE – XI Ogólnopolski Tydzień Głośnego Czytania

Utworzono: środa, 06 czerwiec 2012

1 czerwca, już po raz jedenasty, rozpoczął się Ogólnopolski Tydzień Głośnego Czytania w ramach Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

„W krainie baśni” – Galeria „Format”

Utworzono: czwartek, 14 czerwiec 2012

W krainie baśni, czyli w Bibliotece - tam gdzie mieszkają baśnie, bajki i opowiadania dla dzieci oglądaliśmy spektakl w wykonaniu małych aktorów z Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 4 w Bolesławcu.

„Złośliwości Jej Królewskiej Mości” – Galeria „Format”

Utworzono: poniedziałek, 04 czerwiec 2012

W bajkach królewny są zazwyczaj piękne, mądre  i życzliwe.

Andrzej Marek Grabowski – spotkanie autorskie - Galeria "Format"

Utworzono: środa, 21 listopad 2012
Andrzej Grabowski ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim.

Andrzej Pasławski : Albania – piękna nieznajoma. – Galeria „Format”

Utworzono: środa, 14 marzec 2012

Andrzej Pasławski - podróżnik, który odkrył nam uroki Albanii - kraju owianego złą sławą, przez kilka dekad odizolowanego od reszty świata, będącego bodaj ostatnią tajemnicą XXI-wiecznej Europy – jako rejonu przepięknej przyrody, przyjaznych ludzi i miejsca bezpiecznego dla chcących tam się wybrać.

BAJKOWY FESTIWAL FILMOWY – Oddział

Utworzono: wtorek, 31 styczeń 2012

Bajkowy festiwal filmowy był dzisiaj prawdziwie magiczny, a to za sprawą filmu Andrzeja Maleszki pt. „Magiczne drzewo”.

Bajkowy festiwal filmowy – Oddział

Utworzono: czwartek, 26 styczeń 2012

Miłą niespodziankę przygotowały nam dzieci, które w czasie ferii biorą udział w spotkaniach w Filii nr 1.