Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon DKK 2019

Okladka biblik

„Piękno jest jak słońce - wszystko opromienia i nawet to, co jest nijakie. W jego blasku zdaje się być ładniejsze. Powiadają, że ludzie dobrzy są piękni. Ale czy to prawda?"

Więcej…

 

PH

14 maja 2019 r. w Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy miało miejsce wyjątkowe wydarzenie! W naszej bibliotece gotował sam szef kuchni wegańskiej, współorganizator Vegan World Festival i autor książki „Kuchnia wegetariańska. W malinowym chruśniaku" – Piotr Henschke.

Więcej…

 

Ilustracja

Kwietniowe spotkania rozpoczęliśmy od udziału w wystawie interaktywnej „Akcja Żonkile", jaka jest prezentowana w MBP-CW. Wystawa została zorganizowana w ramach obchodów rocznicy wybuch powstania w getcie warszawskim. Wystawa jest niezwykle przemawiająca i zapadająca w pamięć lekcja historii.

Nieodłącznym elementem naszego każdego spotkania jest dyskusja. Po dawce wiedzy z czasów II wojny światowej rozprawialiśmy o twórczości i życiu Agathy Christie, nieśmiałej i skromnej.

Więcej…

 

biblik PotworyKsiazkowe

Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci gościem była panią Katarzynę Zych. Jest ona autorką bajek modułowych i założycielką Wydawnictwa Bajkopis, a przyjechała do nas z synkiem Natanem, bez którego żadna bajka nigdy by nie powstała.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi