Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon Z życia Biblioteki - archiwum 2018

Legimi

Zapraszamy już od stycznia 2019 do Biblioteki po nowe kody do LEGIMI - bezpłatnej bazy e-booków. Wystarczy na podstawie otrzymanego w bibliotece indywidualnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie e-książki dostępne w abonamencie można za darmo czytać bez limitu na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku.

Więcej informacji w tym artykule

 

Maslicka

Więcej…

 

Plakat

Gdzie rosną topinambury, jak hodować stewię i skąd się wzięło powiedzenie „lepszy rydz, niż nic"? Odpowiedzi na te pytania udzieliła naszym czytelnikom Katarzyna Gubała – autorka książek „Warzywa górą" oraz „Wege w kwadrans". Przy wartkich opowieściach o zdrowej żywności było również kucharzenie, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogli skosztować pesto na natki marchewki (tak, tak, to nie pomyłka) oraz czekoladowych trufli. Gdy część warsztatowa dobiegła końca, nadszedł czas na autografy i zdjęcia z bohaterką wieczoru, której uśmiech nie znikał z twarzy.

Więcej…

 

StrefaVR

Po raz pierwszy w naszej placówce gościliśmy animatorów wirtualnej rzeczywistości czyli VR. Zaprezentowali oni pokaz wykreowanej komputerowo przestrzeni, do której przenieśli uczestników za pomocą specjalnych gogli i joysticków. Były to miejsca zarówno realne jak ścianka wspinaczkowa czy park rozrywki oraz fikcyjne, czyli świat gier komputerowych.

Uczestnicy doświadczyli czegoś zupełnie nierealnego....wirtualnego! Możliwości takich pokazów są nieograniczone!

Dziękujemy Animatorom za niepowtarzalne przeżycia i mamy nadzieję, że będą kolejne :)

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi