Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon Z życia Biblioteki - archiwum 2008

Z okazji 210 rocznicy urodzin Adama Mickiewicza młodzież Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego przedstawiła interesujący spektakl literacko-muzyczny. Scenariusz i kierownictwo artystyczne - Aldona Wilas i Joanna Krzyżostaniak.

Więcej…

 

kasdepke

 

Z zawodu dziennikarz, z zamiłowania bajkopisarz (jak sam siebie określa).

Urodził się 4 maja 1972 w Białymstoku. Jest byłym redaktorem naczelnym Świerszczyka, pisał też do Polityki, stworzył scenariusze do programów dla dzieci - Ciuchcia, Budzik, Podwieczorek u Mini i Maxa. Przez kilka lat był również scenarzystą popularnej telenoweli – Klan.

Więcej…

 

Ks. Mariusz Godek pochodzi z parafii śś. Piotra i Pawła w Świe­bodzicach. Po ukończeniu seminarium najpierw trafił do parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu, a potem do Mirska.

W listopadzie 2007 roku wyjechał na misję do Santa Cruz w Boliwii.

Więcej…

 

Bajka Janiny Porazińskiej o ubogim szewczyku Dratewce należy do najbardziej znanych i lubianych. Ukazuje świat, w którym okazane dobro, nawet najmniejszym istotom zamieszkującym nasz świat, nigdy nie zostaje zapomniane.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi