Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon Z życia Biblioteki - archiwum 2013

czolowka

Uwaga, uwaga: tu stacja Tuwimowo, tu stacja Tuwimowo, za chwilę wjedzie najsłynniejsza lokomotywa - lokomotywa z wiersza Juliana Tuwima. Proszę zachować ostrożność i odsunąć się od torów. Takim komunikatem rozpoczęło się spotkanie laureatów konkursu „Tuwimowe malowanie". Usłyszeliśmy: Nagle – gwizd! Nagle – świst! Para – buch! Koła – w ruch! – i do Galerii „Format", która na czas wystawy za sprawą bajecznie kolorowych prac zamieniła się w prawdziwe Tuwimowo - dostojnie wtoczyła się lokomotywa.

Więcej…

 

CPCD

Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka została nagrodzona w tegorocznej edycji Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię "Cała Polska czyta dzieciom" w roku szkolnym 2012/2013.

Więcej…

 

3066267912862

Program „Kraszewski. Komputery dla bibliotek” umożliwił nam uzyskanie 20 tysięcy złotych, dzięki którym zakupiliśmy 6 nowocześnie wyposażonych stanowisk komputerowych. Poprawią one komfort pracy bibliotekarzy i będą również służyły czytelnikom. Efektem docelowym będzie stworzenie do 2015 roku katalogu on-line obejmującego całość zbiorów.

Więcej…

 

o-rybaku-i-zlotej-rybce

Na spotkanie dzieci z bajką w bibliotece zawitała dziś złota rybka z pięknego, poetyckiego utworu Aleksandra Puszkina „O rybaku i złotej rybce”. Ta magiczna historia opowiada o marzeniach. Przeczytał nam ją żołnierz Wojska Polskiego - podporucznik Mateusz Jastrzębski.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi