Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon Z życia biblioteki 2019

GodzinyOtwarcia

Zyczenia

 

KS

16 kwietnia 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej bibliotece Panią Danutę Sadownik, która opowiedziała nam o swoich książkach: „A ty dokąd?", „Gdzie jesteś?", „Szkolne tango" oraz „Muszki owocówki".
Autorka z wielką pasją i energią opowiedziała zgromadzonym gościom o swojej literackiej drodze, źródłach inspiracji, podróżach i licznych planach na przyszłość. Bogate życie zawodowe i ciekawe przeżycia prywatne mogą dostarczyć tematów do licznych powieści, a pisarka podczas spotkania obiecała nam, że łącznie napisze ich minimum siedem.

Więcej…

 

Plakat

Bolesławiec, jak co roku, włącza się w ogólnoświatową akcję Godzina dla Ziemi. 30 marca, o godz. 20.30 zostaną wyłączone iluminacje w Rynku. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji, każdy z nas indywidualnie może coś zrobić dla dobra Ziemi i na godzinę zgasić światło.

Więcej…

 

DzienWody

Nasza biblioteka przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji "Globalnie w bibliotekach", realizowanej przez Polską Akcję Humanitarną we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Akcji zorganizowanej z okazji obchodów Światowego Dnia Wody.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi