LATO Z ANGIELSKIM W BIBLIOTECE – LIPIEC/SIERPIEŃ 2017

Utworzono: wtorek, 01 sierpień 2017

Podobnie jak w ubiegłoroczne wakacje zostały zorganizowane zajęcia z języka angielskiego dla seniorów.

W oparciu o dostępne źródła internetowe stworzyliśmy własne materiały filmowe, tekstowe i w formie prezentacji - dostosowane do specyfiki potrzeb osób starszych.
Zajęcia odbywają się w sali multimedialnej co umożliwia nadanie im atrakcyjnej formy. Dodatkowo utworzyliśmy też wirtualną klasę, gdzie studenci po „lekcjach” mogą sobie nawzajem pomagać.
Materiały opracowane na potrzeby zajęć wakacyjnych publikujemy w formie witryny internetowej. Pozwoli to na powtórki i korzystanie z nich po zakończeniu bieżącej edycji zajęć. A może opublikowane materiały zachęcą do nauki także inne osoby, w różnym wieku. Będzie nam bardzo miło! Oto link do strony: https://sites.google.com/view/angielskiwbibliotece/start Zapraszamy do korzystania.