Serdecznie zapraszamy na wernisaż, Galeria „Format", 24 maja (piątek), godzina 18.00

Brudzinska

Joanna Bruździńska bolesławianka, zafascynowana sztuką. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą i fotografią.
Sama o sobie mówi: „Ceramika jest sztuką, która mnie urzekła i wciąż zaskakuje. Łączy w sobie wszystkie cztery żywioły, z których największą rolę odgrywa ogień - ostatecznie decyduje o tym, co wyjmę z pieca. Te zabiegi nakładania szkliw, barwienie tlenkami, solami, odkrywanie nowych możliwości, eksperymentowanie, daje cały spektrum możliwości wyrazu. Moja rzeźba to nieskończona przestrzeń uczuć w której mogę przekraczać granice mojej wyobraźni i podróżować w głąb własnej duszy".

Wystawy:
- Wystawa rzeźby i malarstwa – Pałac w Kruszynie - styczeń 2012
- Wystawa rzeźby - BOK MCC Bolesławiec - maj 2013
- Wystawa rzeźby i malarstwa - Galeria Izerska w Kromnowie - styczeń 2014
- Wystawa rzeźby i malarstwa - Galeria Ecki w Gryfowie - wrzesień 2014
- Wystawa rzeźby i malarstwa - Galeria Foyer w Lubaniu - grudzień 2014
- Wystawa fotografii - Galeria nad schodami, Ratusz w Lubaniu - marzec 2015
- Wystawa ceramiczna w Archiwum Państwowym we Wrocławiu, Oddział w Bolesławcu – maj 2017