Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

1img

Styczniowe spotkanie Klubu tym razem dotyczyło sztuki pakowania prezentów. W czasie krótkiej prezentacji dotyczącej sztuki pakowania podarunków w wymyślne pudełka, chusty czy torby, mogliśmy zobaczyć, jak wiele jest sposobów pakowania upominków. Najciekawszą sztuką pakowania prezentów okazała się japońska sztuka pakowania w chusty, zwana furoshiki, która ma kilkusetną tradycję.

Więcej…

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka po raz kolejny została nagrodzona w tegorocznej edycji Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię "Cała Polska czyta dzieciom". Znaleźliśmy się w gronie dwudziestu wyróżnionych bibliotek w kraju.

 

ferie filia

Zapraszamy od godziny 12:00. Zajęcia bezpłatne. Obowiązują zapisy.

Więcej…

 

ferie oddzial

Zapraszamy od godziny 12:00. Zajęcia bezpłatne. Obowiązują zapisy.

Więcej…

 

biblikzwdpl

Bohaterowie historyjki pt. „Zima w domku pod lasem" – Ludka i Jędrek opowiedzieli nam o zimowych kłopotach leśnych zwierząt. Gruba warstwa śniegu i lód utrudniają dostęp do naturalnego pokarmu i wody - dlatego ludzie chcąc pomóc dokarmiają je i w ten sposób pomagają przetrwać ten trudny czas.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

Ebooki

WBL

IbukLibra

LogoJBC