Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Fantasy

UWAGA!

Otwieramy w naszej bibliotece klub miłośników literatury i gier RPG z gatunku fantasy
i science fiction - Sfera Fantastyki

Kilka słów wprowadzających:

Fantastyka to dziedzina m.in. literatury, którą cechuje duża swoboda w zakresie konstrukcji świata przedstawionego i postaci bohaterów.

Więcej…

 

WakacyjnaScianaTalentow

 

plakat strona

Więcej…

 

ksiazki

BN NPRC

Będzie więcej nowych książek dla dzieci i dorosłych! Z programu ministerialnego za pośrednictwem Biblioteki Narodowej uzyskaliśmy dotację w wysokości 27 tysięcy 600 złotych. Program realizowany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

 


Teresa Bancewicz znana jako wyjątkowa podróżniczka zwiedza świat autostopem. Była na wszystkich prawie kontynentach, za wyjątkiem Australii. Poznała kilkadziesiąt krajów, setki ludzi różnych kultur. W 2009 roku wybrała się do Kolumbii. Po trosze zrządzenie losu, a w dużej mierze fascynacja odmienną kulturą sprawiły, że powstały malarskie ilustracje prekolumbijskich rzeźb. Pani Teresa miała okazję zobaczyć m.in. Park archeologiczny San Agustin, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

Ebooki

WBL

IbukLibra

LogoJBC