Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Okladka biblik

„Piękno jest jak słońce - wszystko opromienia i nawet to, co jest nijakie. W jego blasku zdaje się być ładniejsze. Powiadają, że ludzie dobrzy są piękni. Ale czy to prawda?"

Więcej…

 

Plakat

Dziś zabawiliśmy się w młodych grafików. Nikola i Karolina – praktykantki z ZSE w Bolesławcu przygotowały ciekawą prezentację na temat programów graficznych (m. in. Adobe Photoshop, Ilustrator, inDesigne, Gimp, Canva, Pixlr, Autodesk sketchBook, Inkscape).

Więcej…

 

Naglowek

Zwieńczeniem warsztatów realizowanych w Nadleśnictwie Bolesławiec był konkurs wiedzy pn. „Las bliżej nas", który został przeprowadzony w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy.

Więcej…

 

Plakat

Podczas warsztatów animacji poklatkowej zaprezentowane zostały techniki animacji z wykorzystaniem smartphone'ów, które każdy z nas musiał przynieść ze sobą. Zainstalowaliśmy na nich darmową aplikacją Stop Motion Studio, a następnie obejrzeliśmy kilka fragmentów filmików animowanych.

Więcej…

 

Plakat

Projekt "Pasje bez granic" polegał na trzydniowych spotkanach środowisk senioralnych z polsko-czeskiego pogranicza, które odbyły się w Bolesławcu w dniach 17-19.05.2019 r. W ramach projektu polscy i czescy seniorzy podzielili się swoimi pasjami oraz doświadczeniami w różnych obszarach życia (kultura i sztuka, aktywność fizyczna i zdrowy styl życia, turystyka i podróże, projekty internetowe i blogi).

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi