Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Kelby Bialetrufle

Smakowity przebieg miało ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Koleżanki, które lubią wydawać małe przyjęcia dla niebanalnych gości, podzieliły się z pozostałymi wyjątkowymi przepisami na wyszukane potrawy.

Więcej…

 

czolowka

Przedwakacyjne czerwcowe spotkanie Klubu jak zwykle rozpoczęło się od krótkiej wprowadzającej w temat prezentacji multimedialnej.

Więcej…

 

SpiewajacaZabka

„Śpiewająca żabka" to mała, urocza bohaterka chorwackiej bajki, którą przeczytała nam Pani Krystyna Golsztajn – biegle znająca nie tylko język, ale też kulturę i obyczaje tego pięknego kraju.

Więcej…

 

kaczka-dziwaczka

Seniorzy kochają dzieci. Jest to znana prawda. Stąd też, z inicjatywy pań z Internetowego Kręgu Przyjaciół Biblioteki doszło do zorganizowania spotkania z pierwszoklasistami.

Więcej…

 

Wydarzenie z cyklu XI Dolnośląskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach". Następcy Kornela Makuszyńskiego dzieciom.

Z Orlinska

Zuzanna Orlińska jest absolwentką Wydziału Grafiki warszawskiej ASP. Studiowała w pracowni ilustracji prof. Janusza Stannego.

Współpracuje z wydawnictwami książkowymi i czasopismami dziecięcymi, tworzy też ilustracje do podręczników szkolnych. Pisarka prowadzi blog www.kiedybylammala.art.pl, który został wyróżniony w konkursie na najlepszy serwis internetowy promujący książkę „Papierowy Ekran 2007.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

Ebooki

WBL

IbukLibra

LogoJBC