Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Treść ogłoszenia - pobierz

 

PlakatGertner

Więcej…

 

Ilustracja

Kwietniowe spotkania rozpoczęliśmy od udziału w wystawie interaktywnej „Akcja Żonkile", jaka jest prezentowana w MBP-CW. Wystawa została zorganizowana w ramach obchodów rocznicy wybuch powstania w getcie warszawskim. Wystawa jest niezwykle przemawiająca i zapadająca w pamięć lekcja historii.

Nieodłącznym elementem naszego każdego spotkania jest dyskusja. Po dawce wiedzy z czasów II wojny światowej rozprawialiśmy o twórczości i życiu Agathy Christie, nieśmiałej i skromnej.

Więcej…

 

Plakat

Druga edycja warsztatów tworzenia map marzeń za nami. Tym razem w warsztatach udział wzięli seniorzy. Przygotowywaliśmy swoje mapy marzeń w atmosferze relaksu i sprawiło to nam wiele radości. Na zajęciach działaliśmy intuicyjnie, wykorzystując proste techniki plastyczne takie jak kolaż i technikę wizualizacji. Korzystaliśmy również z ekranów dotykowych, na których mieliśmy przygotowane interaktywne siatki Bagua, dzięki czemu łatwiej nam było rozplanować na mapie nasze marzenia. Uwielbiamy zajęcia w formie warsztatowej.

Więcej…

 

biblik PotworyKsiazkowe

Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci gościem była panią Katarzynę Zych. Jest ona autorką bajek modułowych i założycielką Wydawnictwa Bajkopis, a przyjechała do nas z synkiem Natanem, bez którego żadna bajka nigdy by nie powstała.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi