Tydzień z Internetem – Koncert Życzeń

Utworzono: sobota, 26 marzec 2011

To był wyjątkowy koncert zorganizowany w ramach Międzynarodowego Tygodnia z Internetem pod hasłem „Pomyszkuj w bibliotece”.

Patronat nad akcją sprawowała Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Frekwencja dopisała. Nasi wspaniali seniorzy z Internetem radzą sobie świetnie. A po takim miłym spotkaniu jesteśmy przekonani, że nieliczni, którzy do tej pory nie mieli okazji spróbować, chętnie z nadarzającej się możliwości skorzystają.

Dominowały utwory dawne – przeboje muzyczne, których się nie zapomina – m.in.: Anny Jantar, Piotra Szczepanika, Edyty Geppert, Michała Bajora, Anny German czy Czerwonych Gitar. Wspomnienia, wzruszenia, ale i radosna zabawa – przesympatyczna wycieczka w czasy młodości, budząca nadzieję i napawająca, tak wszystkim potrzebnym, optymizmem.
Dziękujemy za wspólne przeżycia.
Przy okazji Biblioteka otrzymała bardzo cenne wyróżnienie. Zostaliśmy oficjalnie uznani Wspierającym Członkiem Stowarzyszenia „Carpe Diem”. Ten tytuł oraz Symboliczny Złoty Laur Stowarzyszenia to wielki zaszczyt. Jeszcze raz, z całego serca – DZIĘKUJEMY !